wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ZAWIESZKI NA ALKOHOL

ZAWIESZKI NA ALKOHOL

Jak świat długi i szeroki, wszyscy wiedzą, że żadne przyjęcie  weselne nie obędzie się bez alkoholu. Tradycja bowiem nakazuje aby wznieść przynajmniej jeden toast za zdrowie młodej pary. Również nie bez powodu robi się weselną bramę w celu podzielenia się weselnym alkoholem. 
Jednak nie tylko przyjęcia weselne wymagają toastu. Wiele stylowych przyjęć również nie obędzie się bez kilku lampek różowego czy musującego wina, wiele bankietów byłoby niczym bez toastów wznoszonym czerwonym lub białym winem czy też pięknie podanymi drinkami, a bale sylwestrowe nie byłyby balami bez lampki szampana wypitego o północy podczas pokazu sztucznych ogni.
Trzeba jednak pamiętać, że butelki alkoholu rzadko kiedy wyglądają atrakcyjnie i są w stanie wpisać się w stylowe dekoracje sali bankietowej, weselnej czy pięknie przygotowanej zastawy oraz potraw.
Aby jednak zmienić i urozmaicić  szablonowe kształty butelek alkoholi  a tradycji stało się zadość i weselnicy oraz para młoda a także gospodarze przyjęć i ich goście mogli rozkoszować się smakiem alkoholi powstały wspaniałe i szalenie pomysłowe zawieszki na alkohol oraz różnego rodzaju papierowe ozdoby na butelki z alkoholem.
W naszym sklepie www.finezja-zaproszenia.pl w zakładce “ZAWIESZKI NA ALKOHOL” znaleźć można najróżniejsze wzory i kolory ozdób na butelki z alkoholem, wybitnie nawiązujące do okazji, podczas których będą gościć na stole. Ponadto istnieje możliwość stworzenia zawieszek i ozdób na butelki z alkoholem w stylu nawiązującym do wcześniej zamówionych zaproszeń, kart okolicznościowych, zawiadomień, wizytówek na stół, winietek czy dekoracji. Dzięki temu suto zastawiony stół pełen najrozmaitszych butelek alkoholu nie straci na uroku i stylowym wyglądzie.
Nasz sklep powstał z pasji do tworzenia najrozmaitszych ozdób, kartek okolicznościowych i zaproszeń w indywidualny, dopasowany do okazji i wymagań klienta, tak, aby każda osoba zamawiająca u nas dodatki, dekoracje czy kartki mogła cieszyć się swoim wyjątkowym dniem i mieć świadomość, że wszystko jest przygotowane i idealne jak spod igły.
Serdecznie zapraszamy do przeglądania oferty, kontaktu z nami i zamawiania.
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl