wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ZAPROSZENIA ŚLUBNE2 » ZAPROSZENIA ŚLUBNE WEZWANIE

ZAPROSZENIA ŚLUBNE WEZWANIE

Stało się. Podjęliście decyzję, że od tej chwili wspólnie będziecie kroczyć przez świat, Teraz też przed wami pojawiło się pierwsze wyzwanie. Powiadomić najbliższą rodzinę i znajomych o tym fakcie oraz część z nich zaprosić na ceremonię ślubną.  Macie to szczęście, że.w obecnych czasach, sztywna tradycja organizowania przyjęć weselnych zanika, wobec czego coraz więcej par decyduje się na organizowanie ceremonii weselnej w stylu mającym rozbawić ich gości już od samego początku, który następuje z chwilą wręczania śmiesznych zaproszeń.  Teraz już bez żadnego problemu możecie  rozpocząć swoją nową drogę życia tworząc dla swoich gości weselnych zaproszenie ślubne stylizowane na wezwanie. Jest to oryginalny pomysł na zaproszenie. Twoi goście będą zaskoczeni i rozbawieni.Jest to zabawne zaproszenie ślubne dla osób, które mogą się poszczycić dużą dawką humoru. Wezwanie imituje klasyczne pismo sądowe, nakazujące stawić się gościowi weselnemu na wydaniu wyroku w sprawie zaślubin. Zastosowana czcionka do złudzenia przypomina pismo napisane na maszynie do pisania 
W naszym sklepie Fabryka Zaproszeń w zakładce “ZAPROSZENIA ŚLUBNE WEZWANIE” znajdziecie państwo wzory tych śmiesznych zaproszeń ślubnych wykonanych w przeróżnych kształtach, formatach, czy kolorach z zastosowaniem druku imitującego czcionki maszyny do pisania. Wybrać tu możecie państwo  najbardziej odpowiadające państwa gustom i upodobaniom wzory zaproszeń imitujących wezwanie, idealnie współgrających z resztą dodatków i dekoracji weselnych, na które się zdecydujecie.
Nasz sklep to wynik pasji do tworzenia zaproszeń i kartek okolicznościowych, tak, aby każda osoba organizująca przyjęcie, bez względu na to czy będzie to przyjęcie ślubne, komunijne, bankiet czy też duża rodzinna impreza mogła cieszyć się tym dniem i jego organizacją w jak najlepszy sposób. Dobrze wykonane zaproszenia,, wizytówki na stoły i dekoracje sprawiają, że nie tylko gospodarze przyjęcia będą czuli się dobrze, ale i wzbudzą niemałe uznanie wśród weselnych gości.
Serdecznie zachęcamy do przeglądania naszej oferty i zakupu.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl