wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » WINIETKI2 » WINIETKI MOTYLKI

WINIETKI MOTYLKI

Organizując różnego  rodzaju bankiety, przyjęcia dla rodziny, znajomych czy też współpracowników, bądź też organizując tak ważną uroczystość jak przyjęcie ślubne, często zastanawiamy się godzinami, w jaki sposób umieścić przy stołach  naszych gości. Bardzo często bowiem zarówno w rodzinach, wśród znajomych czy współpracowników zdarzają się najróżniejsze konflikty, wpływające  skutecznie na panujący przy stole nastrój skłóconych - któż bowiem pragnie wysłuchiwać czyichś kłótni. Czasem jednak sytuacje są wręcz przeciwne, niektóre przyjaźnie i wspólne zainteresowanie pozwalają na usadzenie tych osób obok siebie, inne natomiast stają się przyczynkiem do, nadmiernego stanu  upojenia alkoholowego lub innych tego typu problemów. 
Planując rozkład przyjęcia staramy się zatem posadzić gości w sposób neutralny, który umożliwi jak najbardziej spokojny przebieg całego przyjęcia, ale także umożliwi gościom swobodę, dobre samopoczucie i przyjemne rozmowy z lubianymi przez siebie osobami podczas trwania wielogodzinnej imprezy. 
O ile przy organizacji niewielkich imprez rodzinnych, kameralnych wesel z najbliższą rodziną czy bankietów dla małych oddziałów firm, nawet napotykając takiego rodzaju problemy jesteśmy w stanie zapanować nad sytuacją, tak niestety w momentach kiedy organizujemy przyjęcia z okazji chrzcin lub komunii, czy duże bankiety rocznicowe, a lista naszych gości nie kończy się na kilkunastu osobach, o wiele trudniej zapanować nad chaosem i zorganizować przyjęcie idealne od A do Z. Bez wątpienia pomocne będą tu winietki. A winietki motylki będą poza funkcją informacyjną, będą uroczą ozdobą stołu.
Dla zakochanych natomiast, którzy lubią wyróżniać się elegancją i pomysłowością jakże ciekawe w takich sytuacjach są winietki motylki z reguły wykonane z jasnego, ozdobnego papieru i wycięte w zachwycający kształt motyli. Na ich powierzchni można wypisać imiona i nazwiska gości. Następnie należy założyć motylka na kieliszek i czekać, aż goście weselni zachwycą się tak cudowną ozdobą. Winietki te są więc zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Dzięki nim goście odnajdą szybko przypisane sobie miejsca przy stole, a młoda para wykaże się oryginalnością.
W naszym sklepie w zakładce “WINIETKI-MOTYLKI” znaleźć można przeróżne kształty winietek motylków dla wszystkich  gości i przeróżne uroczystości. Nasz sklep powstał z pasji i chęci pomocy w organizacji najważniejszych przyjęć w życiu ludzi. Dlatego też wszystkie wykonywane przez nas ozdoby tworzone są z najwyższą starannością. Zawsze też staramy się dopasować finalny produkt nie tylko do oczekiwań klienta, ale także obecnych na sali dekoracji i motywów przewodnich, jak np. zaproszenia.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupów.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl