wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » WINIETKI2 » WINIETKI KRZESEŁKA

WINIETKI KRZESEŁKA

Planując rozkład przyjęcia zawsze staramy się rozsadzić gości w sposób neutralny. Często bowiem pośród grup znajomych, tak jak i rodzin istnieją waśnie, które skutecznie psują atmosferę lub też przesadne przyjaźnie, których efektem również są problemy.
Pragniemy, by sposób planowanego przez nas usadzenia gości umożliwił nie tylko spokojny i bezkonfliktowy przebieg całego przyjęcia, jak i również zagwarantował gościom dobre samopoczucie i przyjemność podczas trwania wielogodzinnej imprezy. 
Często jednak przez nieodpowiednie przygotowanie planu, goście siadają w innych miejscach niż to zaplanowaliśmy i mimo naszych usilnych starań,  w efekcie spełniają się nasze najgorsze obawy gwarantujące nieprzyjemne wspomnienia na długie miesiące.
Podczas organizowania małych imprez rodzinnych lub kameralnych wesel, możemy osobiście poinstruować gości o miejscach dla nich przeznaczonych, lub nawet napotykając problemy jesteśmy w stanie nad sytuacją zapanować. Niestety jednak gdy organizujemy naprawdę duże przyjęcia, huczne wesela czy też duże bankiety, których lista gości nie kończy się na kilku osobach, o wiele trudniejszym jest nawiązanie bezpośredniego kontaktu z każdym gościem z osobna i zorganizowanie przyjęcie idealnego od A do Z.
Właśnie po to, by pomagać gospodarzom czy parze młodej podczas organizacji przyjęć powstały winietki na stoły. Winietki te to pewnego rodzaju wizytówki, wskazujące bezpośrednio miejsce przeznaczone dla gościa. Winietki występują w różnych formach, zarówno zwykłych karteczek ustawionych na stole, przypiętych do serwetek kokardek jak i ciekawych i jednocześnie funkcjonalnych miniaturowych krzesełek.
Winietki krzesełka nie tylko wskazują miejsce gościom ale także zawierają wewnątrz specjalny podarunek - podziękowanie dla gości. W naszej kulturze ten miły zwyczaj, który przywędrował z Włoch, jest jeszcze niezbyt popularny, jednak wciąż zyskuje szeregi nowych zwolenników. 
Szczególnie dobrze zwyczaj ten i przygotowane przez gospodarzy przyjęcia upominki umieszczone w winietkach krzesełkach wyglądają podczas imprez weselnych, podczas których to z definicji goście sprawiają młodym prezenty na nową drogę życia.
W naszym sklepie w zakładce “WINIETKI KRZESEŁKA” znaleźć można różne wzory i formy winietek, które dopasowujemy do gustów klienta jak i reszty zamówionych produktów, tak, aby tworzyły razem przepięknie skomponowaną i idealną całość.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl