wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » WINIETKI

WINIETKI

Organizując każdego rodzaju bankiety czy  przyjęcia dla rodziny, znajomych czy też współpracowników, często zastanawiamy się godzinami, w jaki sposób rozsadzić gości. Bardzo często bowiem zarówno w rodzinach, wśród znajomych czy współpracowników zdarzają się najróżniejsze waśnie, potrafiące skutecznie popsuć humor nie tylko ich prowodyrom, ale także okolicznym gościom - któż bowiem na ochotę na wysłuchiwanie czyichś kłótni. Czasem jest wręcz przeciwnie, przyjaźnie i wspólne zainteresowanie są na tyle mocne, że potem prowadzą do plotek, stanu nadmiernego upojenia alkoholowego lub innych tego typu problemów. 
Planując rozkład przyjęcia staramy się zatem posadzić gości w sposób neutralny, który umożliwi jak najbardziej spokojny przebieg całego przyjęcia, ale także umożliwi gościom swobodę, dobre samopoczucie i przyjemne rozmowy z lubianymi przez siebie osobami podczas trwania wielogodzinnej imprezy. 
Niestety, finał, mimo naszych usilnych starań, często jest zupełnie przeciwny do naszych oczekiwań, ponieważ nie do końca poinformowani goście siadają w innych miejscach niż to zaplanowaliśmy i w efekcie spełniają się nasze najgorsze obawy.
O ile przy organizacji niewielkich imprez rodzinnych, kameralnych wesel z najbliższą rodziną czy bankietów dla małych oddziałów firm, nawet napotykając takiego problemy jesteśmy w stanie zapanować nad sytuacją, tak niestety w momentach kiedy organizujemy przyjęcia z okazji chrzcin lub komunii, huczne wesela czy duże bankiety rocznicowe, a lista naszych gości nie kończy się na kilkunastu osobach, o wiele trudniej zapanować nad chaosem i zorganizować przyjęcie idealne od A do Z.
Właśnie w tym celu, aby pomagać gospodarzom przyjęć i parze młodej podczas organizacji wesel powstały niezawodne winietki na stoły. Winietki te to niewielkie karteczki, wizytówki z imionami osób, wskazujące dokładnie przygotowane dla danego gościa miejsce. Połączenie owych winietek z pięknie przygotowanymi, wyraźnymi i umieszczonymi w widocznym miejscu planami stołów tworzą idealne połączenie, dokładnie informujące gości, gdzie mają się udać.
W naszym sklepie w zakładce “WINIETKI” znaleźć można najrozmaitsze wzory winietek dla gości w różnym stylu. Nasz sklep powstał z pasji i chęci pomocy w organizacji najważniejszych przyjęć w życiu ludzi. Dlatego też wszystkie wykonywane przez nas ozdoby i kartki tworzone są z najwyższą starannością. Zawsze też staramy sie dopasować finalny produkt nie tylko do oczekiwań klienta, ale także obecnych na sali dekoracji i motywów przewodnich, jak np. zaproszenia.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupów.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Winietka weselna to nieodłączny element stołu. Swoim pięknym i niepowtarzalnym wyglądem przyozdobi stół a także wprowadzi ład i porządek w usytuowaniu Państwa gości. 
Nasze winietki nawiązują stylem i wyglądem do zaproszeń ślubnych które Państwo zamówili lub mogą zamówić w naszym sklepie internetowym. Spośród wielu wzorów mogą Państwo wybrać winietki klasyczne z samym nadrukiem imion i nazwisk gości weselnych, lub winietki pięknie przyozdobione wstążkami satynowymi, perełkami lub papierami perłowymi.
Winietki wykonane są z tych samych najwyższej jakości materiałów co zaproszenia ślubne. 
Zachęcamy do oglądania i wyboru Państwa produktu.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl