wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » NAKLEJKI NA BUTY ŚLUBNE

NAKLEJKI NA BUTY ŚLUBNE

Podczas każdego ślubu stroje panny i pana młodego są kluczowymi lookami całego przyjęcia weselnego. Ciekawym dodatkiem do tychże strojów są jednak naklejki na buty ślubne, naklejane na podeszwy od spodu, które potrafią sprawić że nawet najmniej rozrywkowi goście uśmiechną się pod nosem. “Help me”, “pomóż mi”, “koniec gry” i inne tego typu zabawne napisy, naklejone na podeszwie, a także romantyczne napisy typu “kocham ją/jego”, “Ona jest moja” lub wymowne “TAK!” to doskonałe małe akcenty, sprawdzające się idealnie jako ciekawy dodatek do weselnego stroju.
Moda na napisy na weselnych butach, a potem na naklejki narodziła się na zachodzie, kiedy to wielu panów młodych było “ofiarami” żartów wykonywanych swoją drużbę, często podczas wieczorów kawalerskich. Rozrywkowi przyjaciele pana młodego często pisali napisy typu “Help me” - “Pomocy”, “Game over” czyli “Koniec Gry” lub inne podobne komunikaty informujące o rzekomym załamaniu pana młodego i jego końcu beztroski. Spód buta był bowiem ostatnim miejscem, w jakie się zaglądało w pośpiechu, stresie i ferworze przygotowań do ślubu. Ten sam spód buta jednak ukazywał się oczom wszystkich gości w kościele, podczas przyjmowania sakramentu małżeństwa w pozycji klęczącej, wprawiając ich w osłupienie, a często śmiech.
Tradycja ta szybko zyskała zwolenników na całym świecie, zwłaszcza wśród osób podchodzących do swojego życia z dystansem i uśmiechem.
W naszym sklepie w kategorii “NAKLEJKI NA BUTY ŚLUBNE” znaleźć można najrozmaitsze wzory i kolory naklejek zarówno na buty pana młodego jak i panny młodej. Romantyczne i zabawne napisy z całą pewnością dodadzą uroku całej uroczystości, a także będą świetnym i modnym akcentem podczas ślubnych sesji fotograficznych.
Nasz sklep stworzyliśmy z pasją, chcąc sprawić, aby każda osoba biorąca ślub mogła przeżyć swój dzień ze świadomością, że wszystko jest idealne i dopięte na ostatni guzik, a także mając pewność że wszystkie dekoracje są idealne i wykonane z najwyższą starannością.
Zapraszamy na zakupy.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl