wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » KSIĘGI GOŚCI

KSIĘGI GOŚCI

Ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu wielu osób. Każdy z nas chce, aby dzień ten był idealny w każdym calu, a następująca po nim przyszłość była tak samo cudowna, jak uroczystość weselna. Wielu osobom też zależy, aby rodzina, bliscy przyjaciele i znajomi zaakceptowali ich drugą połówkę i szczerze życzyli im obojgu wielu lat spokojnego i szczęśliwego życia przepełnionego miłością.

Często jednak, zwłaszcza podczas bardzo dużych i licznych ślubnych uroczystości, a także w momentach, gdy rodzina rozsiana jest po całym świecie, nie zawsze i każdy ma możliwość bezpośrednio, twarzą w twarz złożyć długie i szczere życzenia parze młodej a także przekazać im swoje powodzenie. W tym celu powstały księgi gości.
Choć nazwa Księga Gości z pozoru odnosi się wyłącznie do książki, Księgi te obecnie posiadają najrozmaitsze formy - można je tworzyć zarówno jako księgi czy duże skoroszyty, ale także i tablice, fotoalbumy, a także wiele innych. Księgi Gości powstały po to, aby każdy kto chce przekazać coś bezpośrednio parze młodej, życzyć im powodzenia i miłości na drodze życia, lub po prostu zostawić jakiś ślad, do którego młoda para będzie mogła wielokrotnie wracać, mógł zostawić w niej swój wpis.

Księgi Gości są bardzo popularną formą składania życzeń jak i zostawiania pamiątkowego wpisu przepełnionego pozytywną energią. Dzięki nowoczesnym formom Ksiąg, można obecnie umieścić w nich życzenia również osób nie mogących stawić się osobiście na weselu, jednak chcących zostawić ślad w tym uroczystym dniu.
Nasz sklep Fabryka Zaproszeń powstał po to, aby dzięki naszej pasji pomagać młodym parom przeżywać swój cudowny dzień w najlepszy możliwy sposób. Dzięki naszemu zaangażowaniu i staranności wykonywania wszelkich zleceń a także otwartości na indywidualne propozycje klientów, każdy z państwa może liczyć nie tylko na ładne i estetyczne, ale także na spersonalizowane gadżety, dodatki i akcesoria ślubne, jakimi są między innymi Ślubne Księgi Gości. 

Wszystkie nasze propozycje ślubnych Ksiąg przeznaczonych na wpisy dla gości znaleźć można na naszej stronie internetowej www.finezja-zaproszenia.pl w zakładce “KSIĘGI GOŚCI”, natomiast zamówienia składać można codziennie za pośrednictwem strony a także od poniedziałku do piątku telefonicznie.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl